پخش آسفالت

6 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 24 ارديبهشت 1399 در ساعت 1 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 5 )

پخش آسفالت

پخش آسفالت ، شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده ، یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه خدمات آسفالت و ایزوگام و عایق های نانو ، با ارائه خدمات  پخش آسفالت در شهرهای تهران و کرج و سایر شهرهای اطراف ، هم اکنون آماده همکاری با تمامی مشتریان و پیمانکاران ساختمانی و ... در زمینه اجرای تمامی پروژه های آسفالت کاری و راه سازی با اجرا و نظارت مستقیم می باشد . 

شما هم استانی های عزیز در تهران و البرز می توانید برای آسفالت کاری منازل ، پشت بام ، مدارس ، باغ و ویلا ، اجرای محوطه برای مجتمع های مسکونی و اداری و ... با نهایت بهره برداری از محیط با ما تماس بگیرید . پخش آسفالت توسط شرکت ما در تناژ های مختلف صورت می گیرد و لازم به ذکر است در تولید و حمل تن های بالا نیز مشکلی نداشته و می توانید به میزان دلخواه انواع آسفالت های سرد و گرم و تراشه را از ما سفارش داده و در محل مورد نظر تحویل بگیرید .

در این قسمت در نظر داریم شما را با انواع پخش آسفالت و تهیه آن آشنا کنیم . از انواع آسفالت می توان به آسفالت گرم ،آسفالت حفاظتی ، آسفالت سرد ، اشاره کرد که خود این نوع ها به قسمت های دیگری تقسیم می شوند به آنها اشاره خواهیم کرد .

پخش آسفالت عمده فعالیت شرکت های بزرگ و پیمانکاری آسفالت می باشد . ضمن اینکه شرکت ما یعنی آسفالت و ایزوگام ایلات زاده یکی از بزرگترین مجری ها و پخش کننده آسفالت ، کرج و شهر های طراف میباشد و جهت هرگونه همکاری با ما و بهره مندی از خدمات با کیفیت این شرکت می توانید با ما در ارتباط باشید :

0912-3160509

پخش آسفالت در تهران و کرج تخصص شرکت ایلات زاده می باشد . ما با به کارگیری بهترین نیروی کاری ، باکیفیت ترین و تضمینی ترین نوع آسفالت را با هر تناژی برای شما تولید و عرضه خواهیم کرد .

شما می توانید جهت اجرای هر نوع آسفالت به راحتی و با یک تماس با ما همکاری خود را آغاز نمائید . ضمن اینکه شرکت ما در مناطق چهارگانه تهران و همچنین کرج و شهرهای اطراف ارائه خدمات می نماید و از این بابت محدودیتی وجود ندارد .ما در کنار تخصص و تجربه چندین و چند ساله خود ، با ارائه بهترین کیفیت کاری ، اعتماد شما را پشتوانه خود قرار میدهیم .

 

شرکت ایلات زاده برزگترین مرکز پخش آسفالت در تهران و شهرهای اطراف می باشد.
این شرکت پیمانکاری آسفالت و ایزوگام هیچ گونه محدودیتی در پخش آسفالت در تهران و البرز نداشته و آماده همکاری با شرکت های خصوصی و دولتی در این زمینه می باشد.
همواره بهترین عایق برای پوشش سطح جاده ها آسفالت می باشد و تا امروز هیچ عایق مناسبی برای آن در نظر گرفته نشده است.
حمل آسفالت از کارخانه تا محل پروژه مورد نظر توسط کامیون ها انجام می شود که دیواره و کف کامیون های پخش آسفالت باید عاری از هر گونه مواد خارجی باشد.
برای جلوگیری از چسبیدن آسفالت به دیواره کامیون ها باید قبل از بارگیری دیواره و کف کامیون را با مخلوط آب و آهک شستشو و تمیزکاری کرد،لازم به ذکر است که شست و شوی کامیون های حمل آسفالت با هرگونه کازوئیل و روغن ممنون می باشد .
حداکثر زمان حمل آسفالت 45 دقیقه و حداکثر فاصله حمل با کامیون 70 کیلومتر می باشد.افزایش زمان و اعمال درجه حرارت زیاد آسفالت در جریان حمل موجب می گردد که مقداری از قیر مخلوط آسفالتی در کف کامیون جمع شده و آسفالت بالای کامیون، کم قیر و آسفالت کف کامیون، پر قیر شود .
همواره برای اجرای آسفالت محیط مورد نظر باید از دستگاه های استاندارد و مدرن استفاده نمود تا باعث صدمه به آسفالت مورد نظر نشود.

ASFALT-PAKHSH

ما در نظر داریم تمامی خدمات خود را که توسط مجرب ترین اکیپ کاری ارائه می گردد در خدمت تمامی شهروندان تهران و کرج قرار دهیم . با توجه به که این که عمده خدمات ما در شهرستان تهران می باشد ما توانسته ایم با لطف پروردگار عین تمامی این خدمات را در کرج و همچنین شهرهای نزدیک همجوار نیز در اختیار مردم و شرکت های پیمانکاری قرار دهیم .

توجه داشته باشیم که پخش آسفالت در اصل نیاز به تجهیزات مناسب دارد ، چرا که هرگونه کمبود امکانات یا کوتاهی در ارائه خدمات باعث هدررفت منابع ما خواهد شد . بارگیری ، حمل ، تحویل و اجرای آسفالت باید با دقت کامل و توسط ماشین مخصوص صورت گیرد . ضمن اینکه در شرایط مکانیزه سرعت اجرای پروژه نیز بسیار بالاتر خواهد رفت و کیفیت اسفالت بالاتر بوده و تکه های اجرای آسفالت کوچکتر نبوده و جلوه زیباتری خواهد داشت .

همین موضوع تکه های آسفالت خود بسیار تاثیر گذار است . چراکه هرچقدر آسفالت یک دست تر باشد مسلما محیط مورد نظر نیز به چشم خوشایند تر خواهد بود . این کوچک بودن تکه های آسفالت و یکدستی مسلما مستلزم سرعت اجرای کار است و هر میزان که بتوان متراژ بیشتری را پوشش داد به همان میزان کار نیز تمیز تر است . اما باید این نکته را نیز در نظر داشت که کلیت پروژه نباید فدای سرعت بالای کار شود . چه در پخش و چه در اجرا همواره اصل اول کار کیفیت است . گزینه ای که شرکت ها را از هم متمایز می نماید .

همانطور که ممکن است بدانید نمی توان تمامی یک سطح بزرگ را در یک روز اسفالت کرد به همین دلیل منطقه به بخش هایی تقسیم می شود و روزانه اسفالت می گردد تا تمام شود . چون اسفالت روز قبل اکنون سرد شده است یک خط تقریبی مابین اسفالت های قبلی و جدید خواهد بود که اگر سرعت بالا باشد می توان تعداد این قطعه ها را به حداقل رساند و آسفالت یکدست تری داشت .

استفاده از دستگاه های غیراستاندارد در اجرای پروژه های مورد نظر باعث ایجاد فشار نامتعارف روی سطح آسفالت مورد نظر می شود که عمر مفید آسفالت را به طور چشم گیری کاهش می دهد.
شرکت های تولید کننده آسفالت در صورت درخواست و رضایت شما می توانند نسبت به نصب آن اقدام نمایند که شما می توانید فقط با عقد قرارداد با شرکت ایلات زاده کلیه مراحل آسفالت کاری شامل زیرسازی، شیب بندی و... را به شرکت مورد نظر واگذار نماید.
قیمت آسفالت را نمی توان به طور دقیق اشاره نمود و قیمت آن بسته به نوع آسفالت و محل نصب مورد نظر دارد.
آسفالت به کار رفته برای یک جاده از نظر فشار وارد شده و ضخامت به کار رفته فرق زیادی با آسفالت مورد استفاده با پشت بام دارد که می تواند تاثیر مستقیمی روی قیمت آسفالت مورد نظر داشته باشد.
ترمیم آسفالت مورد نظر می تواند باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شما شود و در کمترین زمان ممکن می توانید نسبت به ترمیم آسفالت مورد نظر اقدام نماید.
اگر به دنبال مرکز پخش آسفالت معتبر در تهران و شهرهای اطراف هستید می توانید با مشاوران وکارشناسان شرکت ایلات زاده در تماس باشید تا آسفالت مورد نظر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه نماید.
همان گونه که مطلع هستید باید آسفالت گرم را درکمترین زمان ممکن مورد استفاده قرار داد تا باعث اختلال در چسبندگی آسفالت مورد نظر شود.
شرکت ایلات زاده برای پخش آسفالت دارای ماشین آلات مجهز و مدرن می باشد به طوری که در کم ترین زمان ممکن آسفالت مورد نظر شما را در محل تحویل می دهد.
شرکت ایلات زاده با در دست داشتن بزرگترین کارخانه های آسفالت در تهران می تواند حمل آسفالت مورد نیاز شما را به طور مکانیزه انجام دهد.
پخش آسفالت برای پروژه های بزرگ یکی از دغدغه های پیمانکاران می باشد که خوشبختانه شرکت ایلات زاده هیچ محدودیتی در ارائه آسفالت مورد نظرشما ندارد و خدمات تولید،پخش، اجرا و... آسفالت را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار میدهد.

 

یکی دیگر از موضوعات مهم و تاثیر گذار در پخش و اجرای آسفالت موضوع تجهیزات و ماشین آلات کاری می باشد . تجهیزات و ماشین آلات مناسب نقش مهمی در این کار دارند چرا که ضمن افزایش سرعت در کار باعث انجام پروژه با بهترین کیفیت و استحکام نیز خواهد شد . ماشین الات هم در جابجایی و حمل ونقل و هم در اجرای آسفالت نقش مستقیم دارند .

زمانی که آسفالت از نوع گرم حمل می شود خطرات آن بسیار بیشتر است . مخصوصا اگر این حمل و نقل از راه ها و معابر داخل شهری باشد .لذا به دلیل حرارت بالای این محصول و خطرات ناشی از آن باید داشتن نهایت دقت و نیز رعایت نکات ایمنی در حمل و همچنین اجرای آن صورت گیرد .

نحوه پخش اسفالت چگونه است ؟

در این بخش ابتدا به نحوه پخش آسفالت و سپس در ادامه به توضیح انواع آسفالت می پردازیم تا کسانی که قصد دارند سفارشی داشته باشند اطلاعاتی مختصر راجب به آن داشته باشند. پخش انواع آسفالت :

اسفالت بیندر 019،

اسفالت توپکا 012،

اسفالت دو بینه 06،

اسفالت نرمه،

تراش زدن اسفالت با دستگاه ويتگن،

روکش کردن خیابان ها،

زيرسازي پخش مخلوط بيس و ساب بيس،رگلاژ،غلطک زني،

قیر پاشی تک کت و پیرمکت

و در نهات پخش مکانیزه آسفالت که از خدمات اصلی شرکت ایلات زاده و به کمک ماشین آلات مجهز میباشد . لازم به ذکر است تمامی خدمات فوق برای پخش ، توسط شرکت ما صورت می گیرد و می توانید جهت همکاری در هر یک از این پروژه ها با ما در تماس باشید .

پخش آسفالت

انواع آسفالت

انواع آسفالت که در ابتدا نوشته ها مختصر اشاره ای داشتیم خود به شاخه های مجزایی تقسیم می شوند که وقتی عموم مردم راجب آسفالت کاری صحبت می کنند شاید فکر نکنند که خود آسفالت چقدر می تواند انواع گوناگون داشته باشد . هر یک از انواع مختلف آسفالت با توجه به نوع پروژه و همچنین شرایط ان منطقه انتخاب شده و با توجه به همان اصول اجرا می شود . مسلما نحوه اجرای آسفالت برای مناطق مرطوب و خشک با هم متفاوت خواهد بود و هزیه هرکدام با توجه به نوع آسفالت تولیدی و میزان کار محاسبه خواهد شد . همچنین میزان تردد در محیط نیز یکی از فاکتورهای اساسی در اجرای این محصول می باشد . اما انواع آسفالت :

1.آشنا ترین نوع در پخش آسفالت ها ، آسفالت گرم می باشد که آن را در اصطلاح بتن آسفالتی گرم می نامند . ترکیب اصلی این نوع آسفالت قیر و مصالح سنگی می باشد که قسمت عمده تشکیل دهنده این نوع را مصالح سنگی تشکیل داده و حدود 20 درصد از آن را نوع دیگر مواد تشکیل می دهند . انواع آسفالت گرم نیز عبارتند از : آسفالت رویه (توپکا) ، آسفالت آستر (بیندر) ، اساس قیری ، ماسه آسفالت ، آسفالت متخلخل . پس مشاهده می کنید که خود آسفالت گرم به چندین بخش تقسیم شد .

2.آسفالت حفاظتی : آسفالت حفاظتی به نوعی از آسفالت کاری اطلاق می شود که هدف رویه سازی بوده و برای سطح راه های شنی و یا آسفالتی استفاده می شود . حداکثر این رویه سازی 255 میلی متر است که جزء سازه باربر روسازی راه محسوب نمیشود و عملکرد سازه ای ندارد . مواد تشکیل دهنده آسفالت حفاظتی قیر های محلول ، قیر آبه ها یا قیر های خالص با کند روانی کم می باشند . پس این نوع آسفالت درواقع برای پروژه هایی که نیاز به سختینگی دارند مورد استفاده نیست و همانگونه که از نامش پیداست جنبه حفاطتی دارد ضمن اینکه اجرای ان نیز آسان تر و هزینه ان کمتر است . در ادامه به دلایل پایین بودن هزینه این نوع آسفالت نیز خواهیم پرداخت .

کاربرد آسفالت حفاظتی

از عمده کاربرد های آسفالت حفاظتی برای غیر قابل نفوذ کردن بستر راه ها ،جلو گیری از گرد و غبار ، افزایش تاب سایشی و لغزشی راه ها و بهسازی موقت رویه های آسفالت بتنی می باشد.

این نوع رویه سازی به دلیل سهولت در اجرا و نیاز محدود به ماشین آلات و تجهیزات آسفالتی در مقایسه با آسفالت گرم بسیار مقرون به صرفه می باشد. اما خود نوع حفاظتی آسفالت نیز به چندین دسته تقسیم می شود . از انواع آسفالت حفاظتی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

سطحی یک یا چند لایه‌ای سیلکت‌ها یا اندودهای آب بند غبارنشانی و روغ نپاشی راه (برای جلوگیری از گرد و غبار و تثبیت راه‌های خاکی)

3. آسفالت سرد : با مخلوط کردن مصالح سنگی و قیر این نوع آسفالت بدست می آید که این نوع مخلوط کردن در درجه حرارت محیط انجام می گیرد و در همان دما پخش می شود . این نوع آسفالت را می توان در مسافت های طولانی حمل کرد و سپس پخش کرد و یا می توان آن را در کارگاه انبار نمود و بعدا مورد استفاده قرار داد .

این نوع پخش آسفالت نیز هم اکنون توسط شرکت ایلات زاده انجام می شود و جهت اجرای آن می توانید در تناژ های بسیار بالا ، با ما همکاری نمائید .

pakhasss-asfalt

کاربرد آسفالت سرد:

در کلیه رو سازی ها به شرط آنکه تمام ظوابط و معیار های طراحی و محدودیت های ترافیکی مسیر رعایت شود می توان از این نوع آسفالت استفاده کرد .

این نوع در قسمت رویه ،آستر و اساس قیری برای ترافیک سبک و متوسط و در قشر اساس قیری برای ترافیک سنگین می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تهیه و پخش آسفالت بسته به سفارش شما در جنوب ، مرکز ، شرق و غرب تهران و حومه پذیرفته می شود .

آسفالت کاری ایلات زاده با چند سال سابقه درخشان و اکیپ مجرب و متخصص خود در نظر دارد با کیفیت و قیمت مناسب خود شناخته شود . متاسفانه در طی دوره های اخیر هزینه های خدمات در تمامی مشاغل بسیار بالا رفته اند و خدمات آسفالت و ایزوگام نیز از این گزینه مستثنی نیست . اما شرکت ما تمامی تلاش و سعی خود را به کار بسته است تا بتواند با لحاظ تمامی گزینه ها هزینه های ارائه خدمات را در حد مطلوب حفظ کند و افزایش چشم گیری در آن لحاط ننماید . مهمترین علت این امر نیز حفظ کماکان رضایت مشتریان و عزیزانی می باشد که تاکنون با ما همکاری نموده اند و خواهند نمود .

شرکت ما با تکیه بر تجربه خود و تخصص مهندسین و مجریان جوان ، با به کارگیری تجهیزات مناسب و لحاظ کیفیت کار ، بهترین پروژه ها را اجرا و تحویل شما کارفرمایان و مشتریان گرامی خود خواهد داد .

همواره در کنار شما مشتریان عزیز هستیم تا هرچند هم کم ، بتوانیم با تمامی توان و تخصص خود راه های اجرای پروژه شما را هموار تر سازیم . شرکت ایلات زاده همواره اماده همکاری با تمامی نهادها و ارگان ها در سراسر تهران و کرج می باشد . همچنین از شهرهایی همچون اندیشه ، شمس آباد و سایر شهرهای همجوار هم اگر تقاضای همکاری با ما را داشتید شرکت ما آماده اجرای پروژه های شما عزیزان می باشد .

همین امروز می توانید با ما تماس بگیرید . اجرای انواع آسفالت های حفاظتی ، آسفالت سرد و گرم ، پخش تراشه آسفالت ، محوطه سازی و ...

با تشکر شرکت ایلات زاده

اکبری : قیمت تراشه
2 0
با سلام خدمت شما میخواستم بدونم برای یک محوطه حدودا 700 متری هزینه تراشه چقدر میشه ؟
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام اجرای تراشه برای شهریار نهایتا 24 ساعت تا حضور اکیپ در محل
مدیریت : پاسخ
3 0
با سلام بسته به نوع تراشه داره و محل اجرای پروژه همچنین ضخامت آسفالت شما . لطفا با دفتر تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم و همچنین هزینه اجرای کار در این خصوص خدمت شما ارائه شود . باتشکر
فرجامی : تشکر
3 0
نهایت تشکر و قدردانی رو دارم از جناب ایلات زاده بابت خدمات بسیار مناسبشون در زمینه اجرای اسفالت پارکینگ طبقاتی
مدیریت : پاسخ
3 0
سپاس از محبت و همراهی شما
کاربر : سوال
3 0
برای شهریار تراشه آسفالت چقدر زمان میبره تا برسه ؟ مرسی
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام اجرای تراشه برای شهربار نهایتا 24 ساعت تا حضور اکیپ در محل
محمد : پخش آسفالت
1 0
با سلام آسفالت واسه کرج هم می فرستید
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله حتما
غفور : قیمت
1 0
با سلام ممنون از خدمات و مقاله های خوبتون. قیمت آسفالت سرد و گرم با یکدیگر متفاوت است ؟؟؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام و تشکر ، بله
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تهیه و پخش آسفالت در تهران

تهیه و پخش آسفالت در تهران

تهیه و پخش آسفالت در تهران و کرج شرکت ایلات زاده یکی از بزرگترین مراکز تهیه و پخش آسفالت در تهرانمی ...
پخش آسفالت در اندیشه

پخش آسفالت در اندیشه

پخش آسفالت در اندیشه شرکت پخش آسفالت و ایزوگام ایلات زاده دارای تجهیزات پیشرفته برای پخش آسفالت در ...
آسفالت کاری کوچه

آسفالت کاری کوچه

آسفالت کاری کوچه شرکت ایلات زاده یکی از بزرگترین مراکز تهیه و پخش آسفالت در تهران می باشد که آسفالت ...
پخش آسفالت سرد

پخش آسفالت سرد

پخش آسفالت سرد پخش آسفالت سرد از جمله خدمات اصلی شرکت اسفالت و ایزوم ایلات زاده می باشد . پخش آسفال ...
پخش آسفالت در کرج

پخش آسفالت در کرج

پخش آسفالت در کرج پخش آسفالت در کرج توسط شرکت ایلات زاده در اسرع وقت و قیمت مناسب ارائه می شود. شرک ...
پخش آسفالت در تهران

پخش آسفالت در تهران

پخش آسفالت در تهران و کرج شرکت ایلات زاده یکی از بزرگترین پیمانکارهای پخش آسفالت در تهران و شهرهای ...
تراشه آسفالت در تهران

تراشه آسفالت در تهران

تراشه آسفالت در تهران اگر خواهان تراشه آسفالت در تهران با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید بهتر است با ...
اسفالت برای پارکينگ

اسفالت برای پارکينگ

اجرای اسفالت برای پارکينگ اجرای اسفالت برای پارکينگ در کم ترين زمان ممکن و به بهترين کيفيت را ...
تراشه آسفالت در کرج

تراشه آسفالت در کرج

تراشه آسفالت در کرج شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده تراشه آسفالت در کرج را به بنا به نیاز مشتری و ...
قیمت انواع آسفالت

قیمت انواع آسفالت

قیمت انواع آسفالت در تهران و کرج قیمت انواع آسفالت همواره سوال همیشگی مشتریان شرکت آسفالت و ایزوگام ...
اجرای آسفالت و هزینه آسفالتکاری در تهران

اجرای آسفالت و هزینه آسفالتکاری در تهران

اجرای آسفالت و هزینه آسفالتکاری در تهران از جمله سوالاتی که مشتریان شرکت ایلات زاده از ما می پرسند ...
خدمات آسفالت در تهران

خدمات آسفالت در تهران

خدمات آسفالت در تهران با شرکت ایلات زاده ارائه خدمات آسفالت در تهران شامل ، آسفالت کاری و محوطه ساز ...
آسفالت کاری پشت بام

آسفالت کاری پشت بام

آسفالت کاری پشت بام شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده مجری پروژه های آسفالت کاری راه سازی ، اجرای ای ...
آسفالت کار در تهران

آسفالت کار در تهران

آسفالت کار در تهران اگر به دنبال آسفالت کار در تهران هستید شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده ، ...
فروش آسفالت در تهران

فروش آسفالت در تهران

فروش آسفالت در تهران از جمله خدمات عمده شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده فروش آسفالت در تهران و همچ ...
آسفالت کار در اندیشه

آسفالت کار در اندیشه

آسفالت کار در اندیشه اگر به دنبال آسفالت کار در اندیشه هستید به یکی از بهترین وب سایت های ممکن آمده ...
تراشه آسفالت در شهریار

تراشه آسفالت در شهریار

تراشه آسفالت در شهریار خدمات تولید و فروش تراشه آسفالت در شهریارتوسط شرکت ایلات زاده با بهترین کیفی ...
فروش تراشه آسفالت

فروش تراشه آسفالت

فروش تراشه آسفالت فروش تراشه آسفالت از جمله خدماتی است که بیشتر مشتریان هم اکنون به دنبال اجرا ...
آسفالت کاری در البرز

آسفالت کاری در البرز

آسفالت کاری در البرز با قیمت مناسب آسفالت کاری در البرز از جمله خدمات عمده شرکت اسفالت و ایزوگام ای ...
شرکت مجری آسفالت

شرکت مجری آسفالت

شرکت مجری آسفالت شرکت اسفالت و ایزوگام ایلات زاده به عنوان شرکت مجری آسفالت در شهرهای تهران و کرج و ...
خدمات آسفالت کاری

خدمات آسفالت کاری

خدمات آسفالت کاری خدمات آسفالت کاری در شهر تهران ، کرج ، شهریار ، شمس آباد ، رباط کریم و .... و تما ...