قیرگونی

قیرگونی و اجرای قیرگونی از جمله خدماتی است که شرکت پیمانکاری ایلات زاده در زمینه انجام آن فعالیت دارد.از روش های قدیمی عایق کاری و یا لکه گیری سرویس های بهداشتی، پشت بام و دیگر سطوح قیرگونی است. قیرگونی همانطور که از نامش نیز پیداست از دو عنصر قیر و گونی تشکیل شده است و این دو  با ترکیب یکدیگر میتوانند عایقی نفوذ نا پذیر را بوجود آورند.

اجرای قیرگونی

برای اجرای قیرگونی میان لایه های قیر از گونی به منظور انسجام هر چه بیشتر قیر استفاده میشود. اجرای قیرگونی به دو روش یک لایه و دولایه انجام میشود. در اجرای قیرگونی به روش یک لایه ابتدا یک لایه قیر بروی سطح مورد نظر ریخته میشود و سپس یک لایه گونی بر روی آن قرار میگیرد و در آخر نیز مجددا یک لایه قیر بر روی گونی اعمال میشود. در اجرای قیرگونی به روش دولایه نیز همان مراحل قیرگونری به روش یک لایه انجام میشود با این تفاوت که مراحل دو بار تکرار میشوند. اجرای قیرگونی به روش های یک لایه و دولایه به مهارت بالایی نیاز دارد و فردی که قصد دارد تا قیرگونی را انجام دهد باید از تجربه و تخصص کافی برخوردار باشد.

قیرگونی

خرید قیرگونی

برای خرید قیرگونی باید با شرکت هایی تماس حاصل کنید که خدمات اجرای قیرگونی را نیز ارائه دهند. برای خرید قیرگونی میتوانید با شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده تماس حاصل کرده زیرا این شرکت علاوه بر عرضه قیرگونی در زمینه اجرای قیرگونی نیز فعالیت میکند و دیگر نیازی نیست تا برای اجرا از افراد دیگری کمک بگیرید. در واقع با خرید قیرگونی از شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده با یک تیز دو نشان زده اید و اجرای آن را به کارشناسان شرکت خواهید سپرد.

قیمت قیرگونی

متراژ مکانی که قرار است عملیات قیرگونی بر روی آن انجام شود در قیمت قیرگونی تاثیرگذار است. هر چه مکان مورد نظر متراژ بیشتری داشته باشد در نتیجه قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. قیمت قیرگونی بر اساس کیفیت موادی که برای این کار استفاده میشود نیز متفاوت میباشد. شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده قیمت قیرگونی را بسیار منصفانه و از نازلترین قیمت ها در نظر گرفته است که همین موضوع افزایش تعداد مشتریان و همچنین رضایت آنها را در پی داشته است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :