اجرای عایق نانو

اجرای عایق نانو یکی از جدیدترین و مدرن ترین روش های عایق کاری محسوب میشود که مزیت های زیادی را در ساختمان ها و سازه های مختلف ایجاد میکند. اجرای عایق نانو در بیرون و داخل سازه های مختلف، بر روی نمای ساختمان ها و به منظور عدم اتلاف انرژی، سطوح لوله های گرم و سرد موتورخانه ها، مخازن نفت و گاز، دودکش های حرارتی، کانکس ها و کانتینر ها، واگن های قطار، سقف اتوبوس ها، سقف کارخانجات و سوله ها انجام میشود.

اجرای عایق نانو و اپوکسی

اجرای عایق نانو و اپوکسی توسط شرکت هایی انجام میشود که افرادی را بمنظور نصب و اجرا در کادر خود به خدمت گرفته اند. اجرای عایق نانو و اپوکسی به مهارت بالایی نیاز دارد و فردی که قرار است نصب این دسته از پوشش ها را بر عهده بگیرد باید از تجربه کافی در این زمینه برخوردار باشد. اجرای عایق نانو همچنین به تجهیزاتی نیاز دارد که این تجهیزات را تنها شرکت ها  و مجموعه هایی که در این زمینه فعالیت میکنند در اختیار دارند. شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده برای اجرای عایق نانو و اپوکسی بهترین و با کیفیت ترین مواد و همچنین بهترین افراد جهت اجرا را در اختیار دارد و آماده خدمات رسانی به تمام نقاط تهران میباشد.

قیمت عایق نانو

در قیمت عایق نانو دو عامل بسیار مهم تاثیرگذار هستند که یکی از این عوامل کیفیت متریال به کار رفته برای عایق کاری و دیگری نحوه اجرای عایق نانو میباشد.  کیفیت مواد در قیمت نانو تاثیر زیادی دارد. مواد نانو در کشور های مختلف و برندهای گوناگونی تولید میشود که هر یک از لحاظ کیفی با یکدیگر متفاوت هستند. قیمت عایق نانو به اجرای آن نیز بستگی دارد زیرا مراحل اجرا نیاز به تخصص بالایی دارد و تنها افرادی میتوانند این مرحله را به خوبی انجام دهند که سالها تجربه این کار را داشته باشند. شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده با اینکه بهترین مواد نانو و همچنین افراد را برای اجرای عایق نانو در اختیار دارد اما همواره سعی نموده تا با ارائه قیمت های مناسب و مقرون بصرفه رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده برای اجرای عایق نانو تیمی متشکل از تعداد بسیار زیادی کارشناس با تجربه به همراه مدرن ترین تجهیزات و وسایل را به محل ارسال خواهد کرد که عایق کاری را در مدت زمان کوتاهی به اتمام خواهند رساند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :