اجرای ایزوگام

نصب ایزوگام و اجرای ایزوگام از جمله خدمات اصلی شرکت پیمانکاری آسفالت و ایزوگام ایلات زاده می باشد. از پوشش های بسیار مقاومی که برای جلوگیری از نفوذ  آب به سطوح زیرین در ساختمان سازی استفاده میشود ایزوگام است. ایزوگام پوششی است که از قیر و همچنین الیاف مصنوعی تشکیل شده و به کمک حرارت میتوان آنرا بر روی سطوح چسباند.

نصب ایزوگام

اجرای ایزوگام توسط افراد معمولی امکان پذیر نیست و نصب ایزوگام نیازمند تخصص و تسلط کافی میباشد. در اجرای ایزوگام از تجهیزات و وسایل مختلفی نیز استفاده میشود. اجرای ایزوگام به دقت و تجربه بالایی نیاز دارد زیرا اجرای ناصحیح میتواند باعث نفوذ آب به بخش های زیرین آن شود. فردی که قصد نصب ایزوگام را دارد علاوه بر مهارت باید حوصله به خرج دهد تا نتیجه کار کاملا اصولی و بدون هیچ نقصی باشد. یکی از نکاتی که بسیاری از شرکت ها در اجرای ایزوگام آنرا رعایت نمیکنند عدم توجه به شرایط جوی است. نصب ایزوگام در شرایط بارانی و برفی کاری کاملا اشتباه و نادرست است زیرا باران و برف چسبندگی ایزوگام به سطح زمین را با مشکل مواجه میکند. قبل از اجرای ایزوگام نیز سطح به خوبی باید از اشیا نوک تیز و هر شیئی که مزاحمت ایجاد میکند پاکسازی شود.

اجرای ایزوگام

خرید ایزوگام

در خرید ایزوگام باید به برند آن توجه داشته باشید زیرا برند های نامرغوب زیادی در بازار وجود دارد که از عمر کمی برخوردار هستند و قبل از آنکه زمان انقضای آنها به پایان برسد کیفیت خود را از دست خواهند داد. مطمئنا شما هم از دسته افرادی هستید که برای خرید ایزوگام به هیچ از یک از برندها و کیفیت آنها آشنایی ندارید. برای اینکه قبل از خرید ایزوگام و نصب ایزوگام نسبت به برندهای مختلف و کیفیت هر یک اطلاعات لازم را کسب کنید میتوانید با شرکت آسفالت و اجرای ایزوگام ایلات زاده تماس حاصل کنید تا کارشناسان این مجموعه اطلاعات کافی را در اختیار شما بصورت تلفنی قرار دهند.

قیمت ایزوگام

در قیمت ایزوگام برای اجرای ایزوگام عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند که مهمترین آنها نوع ایزوگام مصرفی برای نصب ایزوگام و همچنین کیفیت آن میباشد. قیمت ایزوگام در شرکت آسفالت و اجرای ایزوگام ایلات زاده بسیار مناسب است و با دریافت خدمات این شرکت در هزینه تمام شده عایق کاری ساختمان صرفه جویی زیادی خواهید کرد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :