پخش تراشه آسفالت

آسفالت نوعی پوشش است که برای سطح جاده، باند فرودگاه و همچنین پشت بام ها کاربرد بسیار زیادی دارد. آسفالت از مخلوط ماسه، سیمان و قیر تشکیل شده است که این اجزا در کنار یکدیگر پوششی بسیار محکم و چسبناک را بوجود می آورند. نوعی از آسفالت وجود دارد که به آن تراشه آسفالت گفته میشود و برای ساخت آن از مصالح سنگی، قیر و همچنین قیر آبه ها استفاده میگردد. برای تهیه تراشه آسفالت تمامی مصالح را به صورت خشک و سرد با یکدیگر مخلوط میکنند که البته ممکن است بر حسب ضرورت قیر کمی داغ شود. از عمده مزیت های آسفالت سرد میتوان به حمل و انبار کردن طولانی مدت آن اشاره نمود. برای تهیه این نوع آسفالت باید با شرکت هایی تماس حاصل کنید که در زمینه پخش تراشه آسفالت فعالیت میکنند. پخش تراشه آسفالت توسط شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده نیز در هر حجمی که نیاز داشته باشید با قیمت بسیار مناسب انجام میشود.

آسفالت سرد

آسفالت سرد را میتوان برای جاده هایی که ترافیک آنها سبک و متوسط میباشد استفاده نمود و در صورت سنگین شدن ترافیک جاده ها باید روکشی از آسفالت گرم را به آن اضافه کرد. آسفالت سرد در دو نوع مختلف تولید میشود که آسفالت سرد کارخانه ای و آسفالت سرد مخلوط میباشد. آسفالت سرد کارخانه ای همانطور که از نامش نیز پیداست در کارخانه تولید شده و سپس به محل استفاده ارسال میشود. برای اینکه آسفالت سرد کیفیت مناسبی در هنگام تولید پیدا کند مصالح سنگی حرارت داده میشوند. آسفالت سرد مخلوط نیز به دو روش مختلف تهیه میشود که این دو روش عبارتند از مخلوط در محل و مخلوط در کارگاه.

فروش تراشه آسفالت

فروش و پخش تراشه آسفالت به دو صورت انجام میشود. برخی شرکت ها تنها در زمینه فروش تراشه آسفالت فعالیت میکنند که البته این دسته از فروشندگان به دلیل اینکه تنها به دنبال کسب سود بیشتر هستند چندان به کیفیت  آسفالت توجه ندارند. فروش تراشه آسفالت توسط شرکت هایی که تولید کننده و فروشنده نیز میباشند نیز انجام میشود که این فروشندگان بهترین گزینه برای تهیه این نوع آسفالت هستند. شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده از جمله شرکت هایی است که در زمینه تولید و همچنین فروش تراشه آسفالت فعالیت میکند و همواره آسفالت های با کیفیت بسیار بالا را به مشتری عرضه میکند.

قیمت تراشه آسفالت

قیمت تراشه آسفالت بستگی به کیفیت آن دارد. هر چه کیفیت بالاتر باشد در نتیجه قیمت تراشه آسفالت نیز بالاتر خواهد رفت. شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده با پخش تراشه آسفالت با کیفیت و با قیمت مناسب توانسته سهم عمده ای از فروش را به نام خود ثبت نماید. پخش تراشه آسفالت  توسط شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده با مناسبترین قیمت ها انجام میشود و این در حالی است که سایر فروشندگان قیمت های خود را تا حد زیادی افزایش داده اند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :